Park wodny który znajduje się nie całe 10 minut jazdy od Kardameny. Z jej centrum (przystanek Kardamena Centre) jeździ autobus który dowiezie was do parku – koszt to 1,80 Euro płatne bezpośrednio u kierowcy. Czynny jest codziennie od 10:30 do 17:30. Dzieci do 120cm wzrostu wchodzą bezpłatnie – dla niech dostępna jest Lazy River i wodny plac zabaw. Dorośli zapłacą 16 Euro a dzieci 12 Euro.

Na terenie parku wodnego znajdziecie 7 dużych zjeżdżalni – świetna zabawa dla całej rodziny. Część zjeżdżalni dostępna jest tylko w parach – dzieciaki zdecydowanie nie narzekały. Poza tym wspominany wodny plac zabaw, rzeka i basen.

Kamikaze, Multitrack, Free Fall – to typowe szybkie, otwarte zjeżdżalnie. Na Free Fall zjeżdżacie na kółkach (pojedyncze lub podwójne) i jest tu krótki odcinek z efektem „lotu”.

Hydrotube 1400 – totalny faworyt chłopaków, zjazd tylko na podwójnym kółku, z maksymalną różnicą wagi uczestników 30 kg – czyli dziećmi z dziećmi, a dorośli razem.

Kite Slide – szybki i ostry start – długo biła się o pierwszeństwo z Hydrotube. Zjazd również tylko w parach ale tutaj już pełna dowolność – szalałam głównie jak z Borysem

Wodny plac zabaw – tutaj znajdziecie trzy małe zjeżdżalnie na których szaleli mali i duzi – łącznie z rodzicami.

Bardzo fajne miejsce które zdecydowanie warto odwiedzić będąc na wyspie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.