Wiosna zbliża się wielkimi (mam nadzieję!) krokami, niedługo na ulicach będą królowały wiosenne stylizacje, pełne kolorów, luzu i tej cudownej, wiosennej lekkości. A jaki jest najważniejszy dodatek do takich stylizacji? Oczywiście buty!

Długo szukałam czegoś co byłoby nie tylko modne ale też świetnie wykonane z najlepszych materiałów z dbałością o szczegóły a do tego jeszcze – produkowane w Polsce:D Trafiłam ostatnio na buty firmy Akardo i przepadłam 😀 Żebyście mogli zrozumieć fenomen tych butów opowiem wam trochę o ich produkcji – firma jest zlokalizowana w samym sercu szewskiego zagłębia – w Wadowicach. Właśnie tam pracują mistrzowie branży obuwniczej , którzy prowadzą niewielkie zakłady, często z tradycją od pokoleń. Kiedy dokokujecie zamówienia na stronie WWW.akardo.pl ich wykonanie zostaje zlecone rzemieślnikom z Wadowic. Z tego względu realizacja zamówienia może trwać do 10 dni – ale ręczę wam, że warto poczekać.

Osobiście jestem ogromną fanką polskich produktów, wybierając firmy takie jak Akardo nie tylko wspieramy polską gospodarkę ale również wybieramy świetną jakość. Cena za piękne, zrobione ze staranie wyselekcjonowanej skóry, buty jest też bardzo przystępna – wszystkie modele które widzicie kosztują w okolicach 250 -280 zł. Dzięki temu, że nie są produkowane masowo, wykonane są z ogromną starannością i posłużą nam nie tylko jeden sezon.

Kolejnym ogromnym atutem butów firmy Akardo jest ich świetny desing. Możemy wybierać spośród balerin, sztybletów, botków i snikersów – wszystkie w najmodniejszych kolorach i fasonach. Dzięki temu, że firma stawia na klasyczne, minimalistyczne rozwiązania możemy być pewne, że nigdy nie wyjdą z mody.

Przy okazji chciałam wam powiedzieć, że 08 marca Akardo obchodzi swoje piąte urodziny! I z tej okazji w dniach 06.03-08.03 macie 15% zniżki na cały asortyment! Takiej okazji nie można przegapić 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.