Hotel Maxymilian znajduje się praktycznie w samy sercu Kołobrzegu. Mieści się w niesamowicie klimatycznym budynku, który mi bardzo przypomina klasyczne, weneckie kamienice.

Znajdziecie tam przestronne pokoje, basen ze strefą saun, piękny ogród w którym dzieci mogą poskakać na trampolinie, jak wy będziecie relaksować się przy stolikach – w czasie naszego pobytu, było organizowane ognisko – super zabawa nie tylko dla dzieciaków.

Zaraz po wyjściu z grodu traficie na przepiękny deptak za którym jest lasek z placem zabaw. Spacerkiem w 5 minut znajdziecie się na przepięknej, szerokiej plaży – uroków polskiego morza chyba nie trzeba Wam reklamować:D

W ofercie hotelu poza sztandarowymi, mniejszymi pokojami, możecie również znaleźć przestronne pokoje rodzinne – jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi – dwie sypialnie i duży salon – tutaj pomieszczą się wszyscy:D

Jeżeli szukacie miejsca, gdzie możecie odpocząć, naładować baterię a jednocześnie nie będziecie się nudzić Hotel Maximilian w Kołobrzegu będzie idealny. Do dworca kolejowego jest 600m, a na molo mniej niż kilometr. Praktycznie przy samym hotelu przebiega jedna z piękniejszych polskich tras rowerowych R10 – jeżeli jedziecie np. ze Szczecina na Hel to będzie idealny przystanek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.