Zawsze przykładamy dużą wagę do miejsca gdzie śpimy – zależy nam, żeby jak najmniej czasu poświęcić na dojazdy do interesujących nas atrakcji. W Krakowie postawiliśmy na znaną nam już sieć Vienna House by Wyndham (TUTAJ możecie poczytać o ich hotelu w Międzyzdrojach) – lokalizacja Vienna House by Wyndham Andel’s Cracow jest wprost idealna – parę metrów od Dworca Głównego, obok Galerii Krakowskiej i 5 minut spaceru od Bramy Floriańskiej.

Pierwsze wrażenie robią już same progi hotelu – elegancja i nowoczesny design przenikający przez każdy kąt. Przywitał nas uśmiechnięty personel jak zawsze hotel Vienna House by Wyndham. Dla wszystkich fanów domowej atmosfery i roślin jest tu niesamowita niespodzianka – możecie zabrać ze sobą do pokoju roślinkę – aby z nią porozmawiać, ożywić pokój albo odkryć w sobie ogrodnika – cudowny pomysł.

Pokoje trzymają nawyższy standart – przestronne, pięknie urządzone i wyposażone we wszelkie udogodnienia, jakie potrzebujesz po dniu pełnym zwiedzania. Z okien roztacza się malowniczy widok na okolicę, co sprawia, że każdy poranek zaczyna się magicznie.

W relaksie pomoże również strefa SPA i siłownia – kameralna salka wyposażona w podstawowe urządzenia, sauna a na na koniec możecie zdecydować się na masaż żeby osiągnąć pełnie szczęścia i relaksu.

Restauracja Mavericks Cracow to prawdziwy raj dla smakoszy. Śniadania serwowane tam są nie tylko obfite, ale również doskonale przyrządzone. Świeże produkty, regionalne smaki i elegancka atmosfera sprawiają, że posiłki stają się niezapomnianym doświadczeniem kulinarnym. Dla najmłodszych gości resturacji przygotowany jest super kącik zabaw – dzięki temu rodzice maja duże szanse na zjedzenie w spokoju. Możecie tutaj zajrzeć również jak nie jesteście gośćmi hotelu – wejście znajduje się na przeciwko dworca Głównego i parę metrów od Galerii Krakowskiej.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem tego wyjątkowego hotelu jest profesjonalizm personelu. Zawsze gotowi do pomocy, zawsze z uśmiechem, sprawiają, że czujesz się jak najważniejszy gość.

Podsumowując, Vienna House by Wyndham Andel’s Cracow to więcej niż tylko miejsce na nocleg. To oaza komfortu, elegancji i niepowtarzalnego stylu w samym sercu Krakowa. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie poczuć prawdziwą magię tego miasta, zaczynając od wyjątkowego miejsca na nocleg.

Do zobaczenia w Krakowie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.